O NAS

W ramach Grupy Prawno-Consultingowej FINANCE S.C. z siedzibą w Łodzi specjalizujemy się w głównym profilu swojej działalności windykacją wierzytelności, posiadając zespół fachowców z wieloletnim stażem w tej dziedzinie.


W wykonawstwie postępowań celowych podejmowanych jest szereg kompleksowych działań faktycznych i prawnych, poczynając od wywiadu terenowego (aktualne miejsce pobytu dłużnika, jego środowisko, osoby współpracujące, inwestycje, majątek – składniki bieżące i byłe – itp.), często wspieranego czynnościami detektywistycznymi, poprzez prawidłowe pod względem formalno-prawnym wezwanie dłużnika do zapłaty oraz negocjowanie sposobu i terminu zapłaty należności, nadzorowanie terminowości spłat ratalnych, zabezpieczenie dochodzonej należności, reprezentacja w postępowaniu sądowym, wytoczenie powództwa o zapłatę, wywiad administracyjny, kończąc na postępowaniu egzekucyjnym, będącym domeną naszej działalności.
Współpracujemy z kompetentnymi komornikami.


Dysponujemy własną infrastrukturą (kancelaria, magazyny, plac z miejscami parkingowymi, samochody dostawcze, lawety, pojazdy specjalne, sprzęt).


Spółka nasza zajmuje się w przeważającej mierze sprawami obsługiwanymi uprzednio bezskutecznie przez inne wyspecjalizowane podmioty, tj. skomplikowanymi i trudnymi.

Nasza dewiza:

KONSEKWENCJA SYSTEMATYKA STARANNOŚĆ